8 червня 2016 року

    8 червня учні 5-7 класів відвідали розважальний комплекс «Зерноленд», який знаходиться у найбільшому за площею на Чигиринщині селі Івківці.
    Першою зупинкою був Одинцівський млин-вітряк, якому 110 років. Екскурсовод – справжній мельник - цікаво розповів про нього. Далі ми попрямували на сам комплекс, де нас зустрів жвавий чоловік у вишиванці. Як виявилося, це сам господар - Лавріненко Назар Петрович, молодий історик, закоханий у свій рідний край.
    У програмі нашої екскурсії було сходження на Семидубову гору- курган, вершина якого - найвища точка Холодноярського масиву. Ходять легенди, що саме сюди суботівський полковник Лаврін Капуста, який володів тут хутором, переховав прах Богдана Хмельницького.
На комплексі є музей старожитностей, облаштований у пристосованому приміщенні. Але як же тут цікаво! До всього можна торкатися руками, товкти просо в ступі, виготовляти папір, працювати на гончарному крузі і розважатися. Хто ходив на ходулях, хто гойдався на гойдалці, а хто стріляв із лука, робив ляльку-мотанку. Дівчаткам дуже сподобався майстер - клас по виготовленню паперу. Господарі почастували нас смачним кулішем, компотом та млинцями із свіжим запашним медом. Це була найцікавіша поїздка у програмі дня.


У таборі був проведений футбольний чемпіонат "Як козаки у футбол грали"


Рахунок 2:2. Перемогла дружба. Гравців підтримували дівчатка, показавши свої вміння з черлідингу.


Немає коментарів:

Дописати коментар